Inkboard – простеньке полотно для малювання на Android

Inkboard - простеньке полотно для малювання на Android

Чого Anroid не вистачає в його наборі базових додатків, так це якогось аналога Paint. Досить часто може виникнути ситуація, коли на фотографії або скріншоті потрібно зробити підпис або щось обвести, але різні графічні редактори можуть тільки обрізати знімок і нанести фільтр, чи щось подібне. До того ж, для дітей процес “ялозання” пальцем по екрану з замашками на живопис теж може бути досить захоплюючий (а батькам це, відповідно, обіцяє дорогоцінну тишу). Словом, на допомогу приходить Google Play і, наприклад, додаток Inkboard.

Інтерфейс Inkboard, виконаний за канонами Material Design, простий і зрозумілий – коли у користувача з’являється бажання творити черговий шедевр, йому доступний вибір з трьох варіантів: створити чисте полотно, вибрати фотографію або картинку з галереї або зробити знімок прямо зараз.

Прийнявши це доленосне рішення, художник отримує доступ до своєї панелі інструментів, що складається з різних фломастерів, олівців і маркерів. Звичайно, від вибору інструмента залежить не тільки колір, а й характер нанесення текстури. Крім того, є ластик і кнопки повернення до попереднього кроку малювання.

Inkboard також дозволяє активувати в системі клавіатуру, що дозволяє замість набору тексту малювати і відправляти співрозмовнику посилання на зображення, що вийшло.

У коментарях можна ділитися посиланнями на свої твори мистецтва (спробуйте потягатися з моїм шедевральним зайцем!))).

Додаток: Inkboard

Розробник: Doodle.ly, Inc.

Категорія: Фотографія

Версія: 1.0.2

Ціна: Безкоштовно

Завантажити: Google Play