Google Keep доступний для iOS

Google Keep

Компанія Google на початку 2013 року представила фірмовий сервіс для нотаток – Google Keep. Його базові можливості з часом набули помітне число удосконалень і стали відмінним рішенням для всіх Android-користувачів, хто шукав максимально простий, але функціональний сервіс для простих заміток. І ось, через два з половиною роки, програма добралася і до iOS.

Функціональність Google Keep на iOS відповідає тій, що доступна для користувачів сервісу на Android-смартфонах: тут можна здавати текстові замітки, робити списки, прикріплювати зображення, присвоювати кожному запису свій колір, сортувати інформацію за тегами. Нікуди не поділися і нагадування, у тому числі і за місцем. Звичайно, спільний доступ реалізований і у версії для iOS (зручно ділитися списком покупок з родиною).

Сервіс, який довгий час залишався доступним тільки для Android і у веб-версії, злегка припізнилися з переходом і на iOS. Зараз вже вийшла нова версія iOS 9, в якій вбудована програма «Нотатки» і стала значно функціональніша, ніж це було раніше, так що для тих людей, хто повністю занурений в екосистему Apple, швидше за все, не буде ніякого приводу міняти вбудований інструмент на стороннє рішення від Google.

Однак для тих користувачів, які переходять на iOS або користуються і Android-смартфоном, і iPhone, програма може виявитися корисною. Також є сенс використовувати Google Keep і тим, хто віддає перевагу iPad та планшетам на Android, але все ще використовує смартфон з мобільною ОС від Google.

Завантажити Google Keep можна у фірмовому магазині додатків App Store абсолютно безкоштовно, програма сумісна з усіма iOS-гаджетами, на яких встановлена ​​iOS 8 і новіше. Звичайно, для функціонування сервісу і синхронізації даних необхідний обліковий запис Google.