Dashlane – зберігайте паролі в одному місці

Dashlane - зберігайте паролі в одному місці

Ми постійно забуваємо паролі. У більшості випадків питання вирішується переходом до пошти, на яку був зареєстрований аккаунт. Однак що робити, якщо і поштовий пароль ми забули? Можна скористатися відновленням пароля пошти, але для цього потрібен телефон. І тут користувач також може зіткнутися з проблемою, адже сім-карту ви могли давно викинути або ж використовували для реєстрації чужий номер. Щоб запобігти тупикові ситуації, ми пропонуємо вам поглянути на додаток Dashlane.

Суть його полягає в збереженні паролів для різних сайтів. Запустивши додаток вперше, ви зіткнетеся з вікном реєстрації, де в обов’язковому порядку змусять зареєструвати аккаунт Dashlane, ввівши вашу поштову адресу і пароль. Після чого на пошту прийде повідомлення з кодом активації, який ви повинні будете ввести для верифікації аккаунта. Потім вам запропонують перенести всі ваші паролі з комп’ютера в додаток.

Скажемо відразу, цю операцію можна успішно пропустити, однак, якщо ви все-таки зважитеся, потрібно перейти через комп’ютер на сторінку dashlane.com/connect, де потрібно ввести код з 6 символів, відображений на вашому смартфоні. Після чого на комп’ютер скачується розширення, що дозволяє перенести всі дані з вашого браузера.

Після всіх початкових маніпуляцій можна приступати до вивчення самого додатка. При кожному вході в нього вимагається постійно вводити пароль від вашого акаунта. Але робити це, як ви розумієте, не зовсім зручно. Саме тому в установках програми можна включити можливість розблокування за допомогою PIN-коли з чотирьох символів.

Головний екран відображає інформацію про останні додані паролі, про їх кількість, про пристрої, кредитні картки, замітки. Розділ паролів включає в себе список всіх введених вами сайтів з паролями. При переході до сайту відображається логін, пароль (натиснувши на кнопку поруч, можна з легкістю його скопіювати), також відображається введена категорія, тим часом можна безпосередньо перейти до сайту через фірмовий браузер.

До слова про браузер, він створений з акцентом на роботу з Dashlane. Іншими словами, автоматично вводити логін і пароль через інші браузери у вас не вийде, принаймні мені цього зробити не вдалося. Також є можливість включити автоматичний вхід через сторонні додатки, для цього в спеціальних можливостях потрібно включити «Dashlane». У моєму випадку в якості прикладу виступив Facebook. На жаль, ніякого автоматичного введення в додатку не було. А вийшло у вас?

Додаток: Dashlane Password Manager

Розробник: Dashlane

Категорія: Робота

Версія: 3.5.1.855-armeabi

Ціна: Безкоштовно

Завантажити: Google Play