Apple випустила другу публічну бета-версію iOS 9.1 і iOS 9.0.1

Apple випустила другу публічну бета-версію iOS 9.1

В рамках публічного тестування оновлення мобільної операційної системи iOS 9.1 компанія Apple випустила другу бета-версію оновлення. Завантажити збірку можуть перші 100 000 чоловік з числа тих, хто записався на тестування. Одночасно відбувся реліз iOS 9.0.1 для новеньких смартфонів iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

iOS 9.1 beta 2 для розробників дебютувала в середу, разом з iOS 9.0.1 для iPhone, iPad і iPod touch. Друга тестова збірка оновлення стала доступна через два тижні після релізу першої. iOS 9.1 містить ряд нових функцій для планшетів iPad Pro. У збірці реалізовані поліпшення в області швидкодії і стабільності роботи, а також виправлення помилок.

iOS 9.1 поки не може похвалитися великим числом візуальних нововведень. У числі змін даного випуску – новий набір смайликів з восьмої редакції Юнікода. У таблицю символів помістили близько 40 нових піктограм, включаючи зображення єдинорога, амфори і емодзі із зображенням середнього пальця.

Крім набору нових смайликів у ОС є налаштування «Показувати фотографії контактів» у Повідомленні. Раніше ця опція була включена за замовчуванням на iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Встановити фінальну версію iOS 9.1 зможуть власники iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPod touch 5G, iPad 2, iPad з дисплеєм Retina, iPad Air, iPad mini і iPad mini з дисплеєм Retina.

Перша бета iOS 9.1 для розробників вийшла на початку вересня одночасно з GM-версією iOS 9.0. Про терміни релізу загальнодоступною версією нічого не відомо. Передбачається, що апдейт дебютує разом з iPad Pro в листопаді цього року.

Що стосується iOS 9.0.1 для iPhone 6s і iPhone 6s Plus, то її поява пов’язана з запуском нових смартфонів у продажу 25 вересня. Це накопичувальне оновлення, спрямоване на виправлення помилок і поліпшення стабільності роботи.