Apple Music втрачає підписників

Apple Music

Ось уже скоро 30 вересня, а це означає, що у багатьох користувачів, які активували підписку на Apple Music в день запуску сервісу 30 червня, закінчується безкоштовний період прослуховування музики. Але чи будуть вони надалі платити за цей сервіс? Схоже, на це готові далеко не всі.

Як повідомляє видання New York Post з посиланням на власні джерела, вже зараз автоматичне продовження підписки на Apple Music відключив кожен другий слухач сервісу. Це свідчить про те, що користувачі ще думають над тим, платити за нього чи ні: все ж в США Apple Music обійдеться в 10 доларів щомісяця. У Росії ціни ще більш демократичні – 169 рублів за місячну індивідуальну підписку.

В цілому, той же Spotify пропонує свій продукт за ці ж гроші. Але чи є це показником? Сервіс досі збитковий, оскільки на виплати правовласникам у нього йде помітно більше грошових коштів, ніж він отримує від своїх передплатників.

Що стосується сумарної кількості слухачів, то якщо вірити аналітикам, воно вже досягло 15 мільйонів чоловік. Є всі передумови, що для користувача база буде зростати: Apple вже досить витратила на просування Music і навряд чи тепер буде закривати проект (як той же Ping).

Безумовно, ще як мінімум рік компанії доведеться попрацювати в збиток – до тих пір, поки не буде набрана критична маса слухачів. І у Apple є всі шанси це зробити: Apple Music присутня в багатьох країнах, де не працюють інші сервіси потокового прослуховування музики. Але чи будуть користувачі платити? Скоро ми дізнаємося про це від самої корпорації.