Apple iPhone 6S і 6S Plus пройшли тести на міцність і згинання

Apple iPhone 6S

Сьогодні в ряді країн стартували продажі нових iPhone 6S і iPhone 6S Plus і, як зазвичай, багато відеоблогерів кинулося проводити огляди і тести смартфонів. Багатьох користувачів цікавило питання міцності новинок, так як минулого року iPhone 6 Plus навіть при незначних зусиллях згинався, що викликало гучний галас. Компанія врахувала свої помилки, тому в нових моделях використовується алюміній 7000-ї серії, а також більш міцне скло. Ресурс PhoneBuff одним з перших провів краш-тест iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Його результати демонструються на відео нижче.

В цілому флагмани добре впоралися із завданням і виявилися досить міцними. При падінні на задню панель і нижній бік смартфони не отримали серйозних ушкоджень, за винятком того, що роз’єм для навушників трохи деформувався, а на місці удару з’явився невеликий скол. З першого погляду можна сказати, що новий матеріал дійсно міцніше того, що був раніше. Для порівняння, в торішньому iPhone 6 Plus при падінні на нижню грань тріснув екран.

Потім нові iPhone кинули вниз склом, і тут теж нас чекав сюрприз. І хоча скло тріснуло в обох випадках, екрани залишилися працездатними. Нагадаємо, що в торішніх моделях скло розлетілося на дрібні шматочки.

Не менш цікаво було подивитися, як новий iPhone 6S Plus справляється з тестом на згинання. Адже якщо пригадати, то минулорічний iPhone 6 Plus був особливо вразливим до згинання в області кнопок регулювання гучності, що дозволяло навіть при невеликому зусиллі зігнути корпус девайса. Виявилося, що алюміній 7000-ї серії і збільшена на 0,2 мм товщина корпусу 6S Plus позитивно позначилися на міцності смартфона. Автор відео так і не зміг зігнути пристрій, як би сильно він намагався. Зігнути смартфон йому вдалося, лише вдавшись до допомоги і доклавши до цього максимум зусиль.

Джерело: phonearena.com