Apple дозволить видаляти встановлені додатки в iOS

Apple дозволить видаляти встановлені додатки в iOS

Apple розглядає можливість видалення з iOS встановлених додатків. Про це в інтерв’ю Buzzfeed розповів глава Apple Тім Кук. Мова йде про рідко використовувані користувачами додатки, такі як «Акції», «Поради», «Диктофон» і «Компас».

Apple дозволить видаляти встановлені додатки в iOS

«Це більш складне питання, ніж здається. Є деякі додатки, які пов’язані з іншими. Якщо вони були видалені, то це може викликати проблеми з використанням телефону », – сказав гендиректор. Таким чином, основні програми нікуди не пропадуть, проте деякі з них, можливо, вийде видалити.

З виходом iOS 9 на iPhone і iPad з’являться ще два додатки, які будуть встановлюватися за замовчуванням і які не можна видалити з мобільного пристрою: Find My iPhone і Find My Friends. Перша – це безкоштовний сервіс, доступний для користувачів смартфонів, планшетів і комп’ютерів Apple, який надає можливість скористатися iOS-пристроєм, щоб знайти загублений iГаджет і захистити свої дані.

На загубленому iPhone, iPad або iPod touch додаток «Знайти iPhone» дозволяє використовувати режим пропажі. Останній включає блокування загубленого пристрою і захищає його кодом-паролем. За допомогою цього режиму можна відправити повідомлення з контактним номером телефону прямо на заблокований пристрій.

Find My Friends, у свою чергу, дозволяє визначити геопозицію пристроїв своїх друзів і близьких, використовуючи iPhone або iPad. Досить встановити додаток на пристрій і увійти до нього, використовуючи параметри облікового запису Apple ID.

Як заявив в інтерв’ю Кук, компанія хоче зробити користувачів щасливими, і якщо вони хочуть позбутися встановлених додатків, Apple буде прагнути до цього.