50 нових функцій в iOS 9 (відео)

50 нових функцій в iOS 9

До нової мобільної платформи Apple можна ставитися так само, як до iPhone з літерою «S» у назві – це не щось абсолютно нове, а поліпшена версія старого.

50 нових функцій в iOS 9

Деякі називають iOS 9 «сервіс-паком» для iOS 8. В системі буи значно поліпшені стабільність, енергоефективність і зручність для розробників. Проте і в ній знайшлося місце для нових і приємних функцій, які можуть порадувати активних користувачів «яблучних» пристроїв.

У числі нововведень «дев’ятки»: вбудований пошук і Siri, поліпшені замітки, режим енергозбереження, пошук з налагодження, оновлена ​​багатозадачність, нове угруповання повідомлень, поліпшене сортування фотографій, оновлена ​​панель багатозадачності, поліпшена робота Handoff, кнопка «Назад», режим приглушення повідомлень (екран вниз), малі та великі літери на клавіатурі, віджет акумулятора і багато-багато іншого.

До слова, темпи з якою користувачі встановлюють iOS 9 виявилися найшвидшими в історії. За три доби, що минули з моменту релізу платформи, оновлення встановили більше 50% власників iPhone, iPod touch і iPad.

Для порівняння, у попередньої версії, iOS 8, пішло близько 8 днів, щоб досягти 50-відсоткової позначки. На «вісімку» користувачі переходили значно повільніше: дистрибюція попередньої версії займала більше 4,6 ГБ, через що вона виявилася недоступною на пристроях з малим об’ємом вільної пам’яті. iOS 9 «важить» вчетверо менше – 1,3 ГБ.

Огляд нових функцій iOS 9 пропонує новий 14-хвилинний відеоролик від iDB: