У Google Camera 3.0 з’явиться кілька нових функцій

У Google Camera 3.0 з'являться кілька нових функцій

До виходу Android 6.0 Marshmallow залишилося всього два тижні. Нагадаємо, що нова версія «зеленого робота» буде представлена ​​разом з двома новинками: оновленими смартфонами лінійки Nexus. Хоч ми вже знаємо досить достовірні деталі, здається, що корпорації ще є чим здивувати нас. Наприклад, днями в Інтернеті з’явилася чутка про оновлений додаток камери. У третій версії, як повідомляють джерела, нас чекають кілька нововведень.

Хоча і немає достовірної інформації про те, що компанія вже тестує наступну збірку «Google Камера», не виключено, що 29 вересня ми таки побачимо оновлення, яке буде включати в себе наступні поліпшення:

У Google Camera 3.0 з'являться кілька нових функцій

  •  Серія фотографій: Подібну фішку ми не раз бачили на інших пристроях. Потрібно затримати кнопку затвору, після чого будуть зроблені відразу кілька фото, серед яких згодом можна буде вибрати кращий кадр. Крім цього, з даною опцією стає можливим створення власних GIF-анімацій
  • GIF-анімації: Власне, про них вже згадано вище.
  • Творчість: Йдеться про роботу із зображеннями і створенні, наприклад, різних колажів.

Як ми вже сказали, ці нововведення не підтверджені Google і були знайдені в змозі витоків інформації. Будемо сподіватися, що в оновленні компанія порадує нас не тільки ними, але і ще чимось цікавим.

За матеріалами ProAndroid