У котрій годині чекати виходу iOS 9?

У скільки чекати виходу iOS 9?

16 вересня – довгоочікуваний день для користувачів iPhone, iPad і iPod touch по всьому світу, оскільки саме сьогодні відбудеться публічний реліз операційної системи iOS 9. У американських користувачів заповітна шестерінка в додатку «Налаштування» закрутиться на початку робочого дня, а от коли ж цього хвилюючого моменту слід чекати в Україні?

Видання RedmonPie підготувало таблицю, в якій розписано, в який час слід чекати виходу iOS 9 в різних часових поясах. Інформація виходить не від Apple, а заснована на тому, що історично нові версії системи стають доступними в 10:00 за тихоокеанським часом.

У скільки чекати виходу iOS 9?

Як видно з таблиці, мешканцям київського часового поясу можна починати перевірку доступності оновлення сьогодні в 20:00. Відповідно, жителям Далекого Сходу радимо спокійно лягати спати і чекати релізу iOS 9 рано вранці 17 числа.

Нагадуємо, що через великий наплив користувачів, завантаження оновлення може розтягнутися на години, а установка може пройти некоректно. Тому рекомендуємо вам, по-перше, попередньо створити резервну копію поточної версії iOS, а по-друге, не поспішати і в спокійному режимі встановити прошивку зранку. Ми ж чекати не можемо, тому оперативно встановимо «дев’ятку» і спробуємо розібратися, наскільки краще вона стала в порівнянні з попередницями. До речі, а чи збираєтеся ви встановлювати iOS 9?