Всі перемикачі під рукою разом з Power Toggles

Всі перемикачі під рукою разом з Power Toggles

Ще з часів старих версій Android в стандартному наборі віджетів присутня панель енергозбереження. Там розташовані кілька кнопок швидкого ввімкнення / вимикання Wi-Fi, Bluetooth, синхронізації і т.д. Дійсно, з огляду розширення до більше п’яти дюймів діагоналі стандартного смартфона, тягнутися вгору до шторки для того, щоб підкоригувати яскравість, наприклад, м’яко сказати незручно. Проблема в стандартному віджеті в тому, що він абсолютно ніяк не кастомізується (не можна додати інші перемикачі, змінити розмір і оформлення). У якості стороннього рішення я рекомендую встановити Power Toggles – додаток, яким користуюся давно.

Як ви вже здогадалися, програма вирішує ту ж задачу, що і стандартна панель економії споживання, однак кількість налаштувань тут просто не передати словами. По-перше, ви можете створювати не тільки віджети з перемикачами, а й папки. Наприклад, мені зручніше варіант з папкою, оскільки вона займає на робочому столі всього лише один слот.

По-друге, кількість перемикачів, які можна додати, по-справжньому вражає. Крім стандартних мережевих підключень, можна винести кнопку перемикання діапазонів 3G і 4G, режим в літаку, ліхтарик, швидке включення режиму роздачі інтернету, різні форми управління яскравістю і багато-багато іншого. А ще до перемикачів можна додавати ярлики додатків.

По-третє, є багато налаштувань зовнішнього вигляду. Фон, прозорість, написи.

Також є безліч додаткових параметрів. Наприклад, перехід за подвійним тапом відразу безпосередньо в налаштування Wi-Fi або Bluetooth, інтервал яскравості в перемикачі і т.д.

Ще можна кастомізувати панель повідомлень, додавати туди відсотки заряду і необхідні перемикачі, проте особисто мені це не потрібно.

Загалом, Power Toggles однозначно корисна в побуті утиліта, яка полегшує доступ до часто використовуваних на телефоні функцій. До того ж і безкоштовна.

Додаток: Power Toggles

Розробник: Painless Apps

Категорія: Інструменти

Версія: Залежить від пристрою

Ціна: Безкоштовно

Завантажити: Google Play